Heb je vragen of ideeën? We komen graag met jou in contact!

Stel je vraag of deel je idee

Heb je een vraag over ons of over één van onze woningprojecten, of een goed idee? Neem contact met ons op of typ je berichtje in ons contactformulier. We helpen je vrolijk verder!

Bezoekadres
Edisonstraat 60
4816 AX Breda


Telefoon
076 20 92 000


E-mail
contact@vrolijkleven.nl

Lees hier onze privacyverklaring.

We hebben je bericht ontvangen en nemen snel contact met je op!
Oei, er ging iets mis.

Contact

Emelie Melman

Junior Ontwikkelaar
emelie@vrolijkleven.nl06 48 10 46 31

Wesley Doorten

Ontwikkelaar
wesley@vrolijkleven.nl06 15 17 98 98

Bas van Elteren

Business Controller
bas@vrolijkleven.nl076 209 2000

Geert Loevendie

Ontwikkelmanager
geert@vrolijkleven.nl06 46 01 68 77

Tess Peeters

Afstudeerstudent
tess@vrolijkleven.nl076 209 2000

Lars Paantjens

Directeur/Partner
lars@vrolijkleven.nl06 12 06 85 74

Mark Plaisier

(Sparring)Partner
mark@vrolijkleven.nl06 53 95 45 26

Heading

Heading

Heading