Inschrijfformulier

Wil je op de hoogte blijven van onze ontwikkelingen? Schrijf je dan in. Je ontvangt dan als eerste een update zodra er nieuws is over onze projecten. Leuk!

Lees hier onze privacyverklaring.

Leuk dat je je hebt ingeschreven. Vanaf nu ontvang je als eerste een update zodra er nieuws is over onze projecten in deze regio!
Oei, er ging iets mis.

Contact

Emelie Melman

Junior Ontwikkelaar
emelie@vrolijkleven.nl06 48 10 46 31

Wesley Doorten

Ontwikkelaar
wesley@vrolijkleven.nl06 15 17 98 98

Bas van Elteren

Business Controller
bas@vrolijkleven.nl076 209 2000

Geert Loevendie

Ontwikkelmanager
geert@vrolijkleven.nl06 46 01 68 77

Tess Peeters

Afstudeerstudent
tess@vrolijkleven.nl076 209 2000

Lars Paantjens

Directeur/Partner
lars@vrolijkleven.nl06 12 06 85 74

Mark Plaisier

(Sparring)Partner
mark@vrolijkleven.nl06 53 95 45 26

Heading

Heading

Heading